Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moja koleżanka nauczycielka  nie była zadowolona z prezentu ,pyrgnęła w kąt ,w du.....ch się wam pedagodzy poprzewracało
 No bo nie chciała być oskarżona o lapowkatstwo. A ty dałeś łapówkę.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjaśnienie ostatniej propozycji rządu: Pracujesz w 6 osobowym zespole. Przychodzi szef i mówi: Słyszałem, ze chcecie podwyżką. OK. Ustalcie między sobą które 2 osoby mam zwolnić. To jest uczciwe? Ustalicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę się zatrudnić u prywaciarza za najniższą krajową od poniedziałku do soboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbierajce nazwiska tych łamistrajków w swoich szkołach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo w końcu konkretna decyzja, nie ma ludzi nie zastąpionych, kto chce pracować to będzie pracował a próżniaki niech dalej strajkują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja koleżanka nauczycielka  nie była zadowolona z prezentu ,pyrgnęła w kąt ,w du.....ch się wam pedagodzy poprzewracało
No bo nie chciała być oskarżona o lapowkatstwo. A ty dałeś łapówkę..
 Im się poprzewracało nie tylko w d.pach ale i w głowach,to są nieroby uwazają ,że jak został nauczycielem to bedzie do końca życia,nie szukaj iinnej pracy nierobo jak ci tu żle /moja podpowiedz na budowę idz/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice! Zacznę od tego, że nauczyciele to duża grupa zawodowa (600 tyś). Tak jak w każdej tak dużej grupie są różni ludzie, o różnych poglądach, zaangażowaniu, uczciwości itp. Moja decyzja o przystąpieniu do strajku nie była łatwa. Rozważałem różne za i przeciw. Ostatecznie będę strajkował ponieważ mam już dość kłamstw, upokarzania, niskich zarobków, firmowania beznadziejnej reformy (same straty, "zero" zysków), prowokacyjnych propozycji rządu. Może jestem "idealistą" ale mam nadzieję, że to całe "zmieszanie" sprowokuje rządzących do odpowiedzialnych decyzji, przeprowadzenia prawdziwych zmian w edukacji pod względem finansowym i merytorycznym. Rodzice, myślę, że w sumie chodzi nam o to samo - dzieci i młodzież, przyszłość naszego kraju. Nie dajmy się podzielić!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staremu gronu pedagogicznemu już dziekujemy. Młodzi ambitni chcą pracować a nie strajkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nauczyciele wf, plastyki, muzyki, techniki, informatyki zabierają do domu zeszyty ? Co robiliście na studiach i w pracy że potrzebujecie przygotowywać się codziennie do lekcji ? Czy wyniki dodawania co roku się zmieniają ? A może prawa fizyki albo budowa pantofelka? Kto i w jakiej pracy ma płatne zastępstwa za koleżankę ?jakiś wyssany z palca dodatek motywacyjny albo „wyrównawczy”. Brak wam motywacji ? Do tego Fundusz socjalny- zachęcam każdego do zapoznania się ze szkolnymi regulaminami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjaśnienie ostatniej propozycji rządu: Pracujesz w 6 osobowym zespole. Przychodzi szef i mówi: Słyszałem, ze chcecie podwyżką. OK. Ustalcie między sobą które 2 osoby mam zwolnić. To jest uczciwe? Ustalicie?
 Nauczyciele ustala na najdluzszej przerwie w pokoju nauczycielskim. Taka to ich solidarnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staremu gronu pedagogicznemu już dziekujemy. Młodzi ambitni chcą pracować a nie strajkować
 Nie moga odejsc. Jak to ostatnio pani nauczycielka mi mowila ,,a co ja bede w domu robila"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku tzw. „dobrej zmiany” w edukacji próbowałem merytorycznie, racjonalnie – nikt nie słuchał. Teraz nie mam już wyboru – STRAJK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W służbach mundurowych jest dużo ludzi z wykształceniem pedagogicznym, mogą pomóc, a próżniaki niech dalej strajkują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze sa najprostsze rozwiazania tz. nalezy calkowicie sprywatyzowac szkoly publiczne, dzieki temu nauczyciele beda solidnie uczyc bo jak w kazdej firmie prywatnej liczy sie jakosc a jak nie to wypad; dzieki temu rodzice beda musieli wybulic 4-5 tauzenow za szkole to i beda bardziej nauke szanowac, dzieci beda szanowac nauke bo jezeli nie beda sie uczyc to bedzie to wymierna strata finansowa, skoncza sie wagary, nieuctwo, romansowanie w wieku 12 lat i trzymanie ryja w smartfonie. Dzieki takiemu rozwiazaniu spoleczenstwo bedzie mn iej niedorozwiniete intelektualnie jak obecnie. Niestety pr5zecietny P{olak to pasozyt, imbecyl i genetyczny poskomuch dlatego nigdy na takie rozwiazanie nie zgodzi, co innego takie wyzyny idiotyzmu jak 500+, dodatki, ulgi itp socjalistyczne promowanie patoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozbawic stolkow dyrektorow szkol, starych pogonic na emeryture , od tego zaczac przyjda mlodzi beda pracowc dac im pensje i niech rzadza bedzie dobrze, pogonic Bronisza...w pierwszej kolejnosci to len na lenie nierob...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyć z przwywlejami dla nauczycieli, niech się wezmą w końcu do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbierajce nazwiska tych łamistrajków w swoich szkołach ...
 Ty podaj swoje nazwisko - terrorysto jeden - bo bieżesz za zakładników dzieci i ich rodziców!!! Massz lipec i sierpień na strajkowanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak marnie płacą za tą katorżniczą pracę to czego jako nauczyciele pracują całe rodziny????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę się zgłosić - szukają zastępców!
Ja się zgłoszę .Mam wyksztalcenie pedagogiczne,  a do tej pory nie bylo dla mnie etatu
Nie było etatu bo pewnie słaby jesteś i tyle. Zresztą widać to też teraz po twoim zachowaniu. W d... masz solidarność liczą się osobiste korzyści
Nawet nie mialem szansy sie przekonac czy slaby czy nie. Nauczyciele nigdy nie byli solidarni wobec siebie. Ale to chyba wiesz
 Pochwal się jakie studia skończyłes? Może bylo to wychowanie techniczne, lub jak kto woli wczasy turystyczne albo wódka i tańce. Po takich lajtowych nikt nie chce 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Tylko kompletni idioci mogą kochać władzę, która wszystkich uważa za idiotów” – tak, tak Ciebie też, który to czytasz. Myślcie to nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...